Recenze Abena

Abena Nepropustné prostěradlo 90x200x12

Ověřený zákazník Pilulka.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 30. července 2018

Zakoupeno v Pilulka.cz

• Splnilo očekávání,velmi příjemné.

Přidáno: 15. července 2018

Zakoupeno v Testuj.to

• Vložky jsem si vyzvedla teprve před pár dny, v zátěžové situaci jsem je ještě neměla příležitost použít. Každopádně mohu zhodnotit jejich tvar, materiál, z kterého jsou vyrobené. Mám zkušenost jen s jinými značkami, v porovnání s nimi jsou tyto krásně měkké, dostatečně tenké, mají funkční anatomický tvar. Líbí se mi možnost použití v kombinaci s fixačními kalhotkami, vůbec mě nenapadlo se po něčem takovém dívat. Vyhovuje i velikost balení, ale přiznám se, že mi moc nesedí ten obrázek na obalu, byť chápu, co jím má být asi řečeno...

Přidáno: 14. července 2018

Zakoupeno v Testuj.to

• Vložky jsou hodně velké a asi pojmou hodně tekutiny, velice mě překvapila velikost balení na počet kusů, které obsahuje. Určitě je využiji po porodu, ale ten ještě bohužel nenastal, takže zatím mohu hodnotit jen balení. Je určitě vítané, že je lze využít také jako inkontinenční vložky.

Zakoupeno v Testuj.to

• S únikem moči jsem nikdy neměla žádný problém,ale přišel porod a bohužel s tím také nechtěné úniky moči. Tyto vložky mohu jen doporučit všem, které mají stejný problém. Mohla jsem v klidu fungovat při sportu a dalších různých situacích. Vložky splnily mé očekávání!

Zakoupeno v Testuj.to

• Tyto vložky vřele doporučuji. Díky přechodu jsen začala mít problémy s inkontinencí,ale s těmito vložkami jsem se cítila pohodlně. Určitě doporučuji, plní svůj účel!
  • Žádné negativum jsem nezjistila! Vše bylo v naprostém pořádku! Takže kdo má problémy,tak zkuste koupit!

Zakoupeno v Testuj.to

• Doporučila bych každé ženě co ma problemy s ikontinenci , jsou pohodlne a po dlouhe době se citite uvolněně a můžete dělat vše co vás baví jak sport tak i výlety prostě pocit bezpečí před únikem moči také jsem je ukázala kamarádce a i ta vyzkoušela a byla spokojená určitě mohu doporučit všem co mají problémy a pokud zatím ne tak potom určitě vyzkoušejte

Zakoupeno v Testuj.to

• Vložky vřele doporučuji všem, konají inkontinencni problémy jak po porodu či při stáří.jsou velmi pohodlné a prodisne člověk abych celý den ani neví.Dala jsem je vyzkoušet i babičce, která si je moc pochvalovala . Myslím že každá žena tyto vlhký uvita

Zakoupeno v Testuj.to

• doporucila bych kazde zene co ma problemy s ikontinenci , jsou pohodlne a po dlouhe dobe se citite uvolnene kdyz si muzete uzivat vseho co mate radi a nemusite mit strach ze se vam stane nejaky trapny momemnt .
  • nenasla jsem nic co bych nemohla nedoporucit. jen to ze by mohli vymyslet nejakou jinou moznost jeste misto vlozek . :D

Přidáno: 12. července 2018

Zakoupeno v Testuj.to

• Vložky Abena Light Super 4 jsou anatomicky tvarované vložky a hlavně bezpečné. Hodně sportuji a i při sportu se perfektně vytvarují a nejsou vůbec vidět. Jsem ráda, že jsem je mohla testovat a určitě všem doporučuji vyzkoušet, určitě budete maximálně spokojeni.

Přidáno: 10. července 2018

Zakoupeno v Testuj.to

• Děkuji za možnost testování Inkontinenčních vložek Abena Light, které dle mého hodnocení jsou dobře anatomicky tvarované a přizpůsobuji se perfektně, jsou prodyšné, hezky savé a uznávám, že i komfortní . Jsou vhodné hlavně pro pocit pohodlí a jistoty. Dávám jedničku, doporučuji.

Přidáno: 10. července 2018

Zakoupeno v Testuj.to

• Děkuji za možnost vyzkoušení. Od této firmy mám vyzkoušenou kosmetiku a je jedním slovem bezvadná. Co se týče vložek jsou opravdu fajn. Vyzkoušela jsem při sportu. Vložky sedí, ze začátku jsem si nebyla jistá, jak dlouho vydrží. Díky vysoké savosti jsem si mohla užívat aktivní dovolené. Děkuji. Určitě můžu doporučit.

Přidáno: 5. července 2018

Zakoupeno v Testuj.to

• Inkontinenční vložky Abena light jsou anatomicky tvarované. Vložky jsem testovala při cvičení na trampolínkách. Před porodem ok, ale po dětech je toto cvičení problém. Cítila jsem se navíc jistě a sebevědomě a mohla se plně soustředit na cvičení. Savost je vysoká, jsem moc spokojená a budu je určitě dál využívat.
  • snad jen vyšší cena, ale tu jsem ochotna za tak kvalitní výrobek dát.

Zakoupeno v Testuj.to

• Díky Vám jsem vyzkoušela pro mě nové vložky. Moc díky. Vložky splnily to, co měly. Nemám zatím veliké problémy, ale ibyla jsem s nimi spokojená, hlavně pro pocit pohodlí a jistoty. Skvěle sedí a účel plní. Překvapila mě vyšší cena, ale na druhou stranu, asi bych byla ochotná ji investovat, za něco, co funguje tak skvěle, jako vložky Abena.

Zakoupeno v Testuj.to

• Děkuji za možnost vyzkoušení inkontinenčních vložek. Testovala moje 85 letá babička. Už jsme ji koupili kde jaký druh, ale Abena light měla poprvé. Vložky se osvědčily, nezapáchaly, mají skvělou strukturu a tvar. Za babičku velká chvála a poděkování za výběr do testování.

Zakoupeno v Testuj.to

• inkontinenční vložky Abena Light je spolehlivý pomocník v těžkých chvílích o kterých se velmi těžko mluví. inkontinenční vložky Abena Light pomáhají ženám po porodu, ale také těm co jsou v pokročilém věku! Jsou komfortní a spolehlivé, takže záchrana pro každou situaci! :)

Přidáno: 29. června 2018

Zakoupeno v Testuj.to

• Tyto vložky ocení každá žena, která má problémy s trvalou nebo občasnou inkontinencí.
  • U mne se vše zhoršilo po přechodu.
  • Vzhledem k tomu, že dojíždím do zaměstnání a doprava díky omezením a uzávěrám je stále delší, tak jsou u mne vložky opravdu nezbytné. Stačí zakašlání nebo kýchnutí. Tyto vložky jsou bezchybné. Jsou měkké a velice příjemné na těle. Není to žádná nesavá umělotina. Cítím se příjemně v suchu.
  • Vzhledem k vysoké savosti se cítím bezpečně a to je hlavní. Třeba je ani "nevyužiji", ale ten POCIT!:-D

Zobrazuji 481 - 500 ze 500 recenzí 1...21 22 23 24 [ 25 ]